Google PLAY

15.1.23-all [0] [PR] 249868188

4.5

936

Android için müzik, uygulama ve film satın alınabilecek en güzel yer

165.4M

Bu uygulamayı oyla

Google PLAY, Android kullanıcılarının film, müzik, kitap ve hepsinin ötesinde uygulama alabileceği Google'ın resmi mağazasıdır.

Uygulama, rahatça farklı kategoriler arasında gezinebileceğiniz çok güzel tasarlanmış bir arayüzle karşımıza çıkar. Kitap arıyorsanız, 'kitaplar' ikonuna, müzik arıyorsanız 'müzik' ikonuna tıklamanız gerekiyor. Hatta sonuçları tür, en çok indirilenler, en çok oylananlar olarak bile filtreleyebilirsiniz.

Google PLAY film ve müzik indirmek isteyen kişiler için mükemmel bir arkadaş olmasının yanı sıra, aslında Android uygulamaları indirmek isteyen herkes için oldukça kullanışlıdır. Bu bölümde daha çok oyunların yer aldığı zengin bir uygulama havuzu görürsünüz.

Google PLAY uygulamalarının bir çoğu, çığır açan oyunlar ya da en popüler uygulamalar gibi, ücretlidir. Ancak, ücretsiz bir çok oyun ve uygulama da mevcuttur.

Google PLAY Store Android için mükemmel bir mağazadır. Eski 'Android Market' kendini yenilemeyi başardı ve Android kullanıcıları için müzik, kitap, film ve bir çok uygulamayı satın alıp indirebilecekleri mükemmel bir yer yarattı.
Notlar

Bu versiyon Google'ın resmi olarak yükselttiği modelin ön izlemesidir ve arayüzde yer alan önemli değişimleri içerir.

Uptodown X